Зазвичай дорослі хворіють на застуду 2-4 рази на рік, але діти за той же період можуть перенести застуду 7-10 разів. Вірусна інфекція легко і швидко поширюється серед дітей:

  • Восени і особливо взимку, коли діти багато часу проводять в школі або в дитячому саду. Це час, коли діти багато контактують один з одним, таким чином поширють віруси і бактерії.
  • Причина частих захворювань в дитячому віці - слабка імунна система, тому їх організму так важко боротися з інфекцією.

Зазвичай застуда не завдає багато клопоту. Існує ймовірність виникнення ускладнень у дітей старшого віку, зокрема, в легенях. Кожна людина, чия імунна система недостатньо сильна, може стати жертвою подібних ускладнень.

Чим застуда у дітей відрізняється від застуди у дорослих?

Кожна дитина і дорослий по-різному переносять застуду. Нижче представлено аналіз різних симптомів застуди і те, як вони проявляються у дітей старшого віку і у дорослих.

Симптоми застуди у дорослих і дітей старшого віку - це нежить, біль у м'язах та суглобах, втома, закладеність носа, сльозоточивість, біль в горлі, головний біль, невелика температура, кашель, озноб.

Грип та застуда мають різне походження, але симптоми можуть бути дуже схожі. Найчастіше симптоми грипу більш серйозні, і Ви можете зіткнутися з жаром. Ми гірше почуваємося при грипі, ніж при застуді. Хоча застуда теж може заподіяти чимало неприємностей як дітям, так і дорослим, але найчастіше вона безпечна. Ризик виникнення ускладнень у дітей досить великий. Ускладнення можуть проявлятись погіршенням стану при поточному захворюванні або ж розвитком інших захворювань, таких як бронхіт, пневмонія і запалення середнього вуха.

Як лікувати застуду і грип у дітей?

Іноді буває складно визначити, як лікувати ті чи інші симптоми застуди і грипу у дітей. Дітей буває складно змусити дотримуватися постільного режиму, тому на допомогу прийдуть інші засоби, що борються з болем і застудою.

При різних станах (ГРВІ, грип, головний біль, травма) організм виробляє хімічні сполуки-простагландини, які є провідниками больових імпульсів. З 6-ти років і при вазі більше 20 кг1 дитина може приймати НУРОФЄН®, таблетки, вкриті оболонкою, по 200 мг, до складу якого входить ібупрофен, що знижує вироблення простагландинів і, відповідно, зменшує жар і полегшує біль.

Для підлітків віком від 12 років можливе застосування НУРОФЄН® 12+, таблетки, вкриті оболонкою, по 200 мг, які допомагають впоратися з грипом і застудою.

Для детальної інформації дивись інструкцію для медичного застосування.

  • 1

    Згідно з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу НУРОФЄН®, таблетки, вкриті оболонкою, по 200 мг Р.П. UA/6313/02/02, Наказ МОЗ України №640 від 12.06.2017 із змінами.